Omschrijving
HEERLIJK BUITEN WONEN EN TOCH OVERAL DICHTBIJ!
Ruimte, vrijheid, eigen loods/werkplaats, insteekhaven, goede gezinswoning dit is wat mij meteen te binnen schiet bij het zien van deze prachtige Zaanse woning gebouwd met degelijke materialen. De woning is gebouwd met liefde en ook als zodanig onderhouden. Zo hebben we hardhouten kozijnen en zijn de geveldelen van Red Cedar. Aan de voorkant heeft u schitterend uitzicht over de polder en parkeren is voor u geen enkel probleem. Voor kunt u namelijk meerdere auto's op eigen terrein parkeren en er is een oplaadpaal voor de elektrische auto.
Bij binnenkomst krijgt u al een sfeervol gevoel door al het hout wat mooi in het zicht is. Er is een mooie moderne woonkeuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en een praktische bijkeuken met wasmachine/drogeraansluiting en opstelling voor de CV ketel. De doorzonwoonkamer is gezellig en voorzien van een marmeren schouw met houtkachel. De begane grond heeft een natuurstenen vloer met vloerverwarming. Via de keuken en de openslaande deuren in de woonkamer kunt u zo de gigantische tuin betreden. De tuin is zeer ruim en beschikt over diverse gezellige zitjes. Aan het eind ligt het perceel aan het insteekhaventje vanuit de Zaan. Hiervandaan kunt u met uw sloep alle kanten op. De waterwegen liggen hier aan uw voeten.
Op de verdieping treffen we een separaat toilet aan, ruime badkamer met inloopdouche, vaste dubbele wastafel, elektrische vloerverwarming en design radiator. Vanuit de hal kunt u via het luik de ruime zolder met stahoogte betreden. Hier heeft u een zee aan bergruimte.
Naast het feit dat dit een uitermate geschikte gezinswoning is en men hier kan genieten van de ruimte en de rust is het ook een ideale woning voor degene die veel berg/hobbyruimte zoekt. Ten eerste hebben we een man cave, waar de mannen zich even kunnen terugtrekken. Als klap op de vuurpijl hebben we nog een extraatje, namelijk een mooie houten loods van maar liefst 76m². Wat kunt hier allemaal niet mee doen. Een ideale plek voor de handige man of misschien een mooie plek voor creatieve werkzaamheden. U mag beslissen, er is voor iedereen wat wils.
We vergeten nog de ruime veranda gelegen aan de achterkant van de woning. Hier kunt u nog genieten van de ondergaande zon en bij wind zit u hier heerlijk.
Het is teveel om op te noemen u moet gewoon komen kijken en laat u verbazen door de plek, de ruimte en vooral de mogelijkheden.
BIJZONDERHEDEN:
Bouwjaar woning: Circa 1996
Inhoud woning: Circa 585m³
Woonoppervlakte: Circa 160m²
Oppervlakte grond: 911m² eigen grond
Oppervlakte woonkamer: Circa 54m²
woonkeuken: Circa 17,5m²
wasruimte: Circa 4,5m²
badkamer: Circa 6,4m²
slaapkamer: Circa 21,5m², 13,6m², 11 m², 10,4 m²
schuur: Circa 3,65meter x 2,65meter
loods/schuur: Circa 8,5 meter x 9 meter
kelder: Circa 7m²
Tuinligging: Westen, eerste gedeelte 15 meter breed, daarachter 25 meter breed, totaal 30 meter diep
Isolatie ramen: Ja
Dakisolatie: Ja
Muurisolatie: Ja
Vloerisolatie: Ja
EPA label en klasse: A label
Onderhoud woning binnen: Goed
Onderhoud woning buiten: Goed
Keuken bouwjaar: Circa 2015
Apparatuur: Vaatwasser, hete lucht oven, stoomoven, koelkast, inductiekookplaat, afzuigkap
Kleur: Wit en houtkleur
Bijzondere erfdienstbaarheden: Geen, zie eigendomsbewijs
Verwarming middels: Intergas HR combiketel bouwjaar: 2012
Zonnepanelen: 20 stuks
Oplevering: In overleg
Kadastraal bekend gemeente Wormer, sectie A, nummer 1147, 959, 860, 1222, respectievelijk groot 367ca, 204ca, 160ca en 180ca eigen grond
· Eigen grond
· Gelegen aan insteekhaven naar de Zaan
· Schitterende houten woning gemaakt van degelijke materialen
· De woning beschikt over een fundering uit de jaren '90!
· Volledig geïsoleerd
· Sfeervolle woning met de houten balkconstructie in het zicht
· Woonkamer/keuken voorzien van vloerverwarming
· Vier ruime slaapkamers, royale badkamer en goed beloopbare zolder voor veel bergruimte
· Gezellige veranda en man cave
· Een perceel van maar liefst 911m²
· Diverse zitjes in de tuin
· Houten loods van circa 76m² geschikt voor diverse doeleinden
· Uw boot kunt u aan de achterkant van het perceel aanleggen
· In de winter kunt u uw boot op uw eigen perceel leggen, zodat deze uit het water is
· Mooi uitzicht over de achtertuin en fraai polderzicht aan de voorkant
· Verschillende auto's kunt u op eigen terrein parkeren
· Tevens is er een laadpaal voor de elektrische auto
· Gelegen aan het begin van het gezellige dorp
· Voetbalvereniging schuin aan de overkant
· Bushalte bijna voor de deur
IN VERBAND MET HET CORONA VIRUS HEBBEN WIJ SPECIALE REGELS BIJ BEZICHTIGINGEN WAAR EEN IEDER ZICH AAN DIENT TE HOUDEN:
MAXIMAAL 2 PERSONEN PER BEZICHTIGING PLUS DE MAKELAAR
HOU MINIMAAL 1,5 METER AFSTAND
DE MAKELAAR ZAL ALLES OPEN DOEN DUS DE KIJKER MAG NERGENS AANZITTEN
INDIEN U ZICH NIET LEKKER VOELT ZEG DE AFSPRAAK DAN AF.
Lees de volledige omschrijving